اخبارفارس

اهدای ۱۰۰۰ متر سنگ به مسجد بین راهی در حال ساخت حضرت ابوالفضل نی‌ریز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ یکم آبان ماه مسعودی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نی‌ریز از اهدای ۱۰۰۰ متر سنگ به مسجد بین راهی در حال ساخت حضرت ابوالفضل که در مسیر ترانزیتی بندر عباس_شیراز_تهران واقع شده خبر داد.

مسعودی دبیر اقامه نماز شهرستان نی‌ریز ضمن تشکر از این خیر گمنام که حاضر به رسانه ای شدن نام خود نبود، گزارشی از وضعیت این مسجد ارائه و تصریح کرد: مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل علیه السلام در یکی از مهم ترین محور های ترانزیتی استان فارس واقع شده و آغاز فعالیت ساخت این مسجد از سال گذشته آغاز شده و اکنون در مراحل پایانی احداث رسیده است.

وی در ادامه گفت: اهدای ۱۰۰۰ متر سنگ به مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل علیه السلام یکی از ده ها کمکی می باشد که در طول این مدت به ستاد اقامه نماز شهرستان نی‌ریز اهدا شده که جای تقدیر از مردم دین دار این شهرستان را دارد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نی‌ریز در ادامه عنوان کرد: از قائم مقام محترم ستاد اقامه نماز استان فارس که همکاری و هماهنگی های لازم را جهت اخذ مجوز ها از ارگان های استانی را داشت تشکر کرده و اذعان کرد به ستاد اقامه نماز استان نیز تقاضای کمبود های احداث این مجموعه مذهبی را ارسال کرده ایم.

اهدای 1000 متر سنگ به مسجد بین راهیاهدای 1000 متر سنگ به مسجد بین راهی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا