اخبارقممجمع خیرین مسجدساز

دیدار دبیر مجمع خیرین مسجدساز قم با خیرین

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیرستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان صبح دوشنبه، بیست و چهارم مهرماه، با خیرین  مسجدساز دیدار و گفت و گو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این دیدار به تشریح حوزه های مختلف فعالیت این ستاد پرداخت و گفت: یکی از ظرفیت هایی که ستاد اقامه نماز در اجرای برنامه ها بر آن متکی است ظرفیت خیرین است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به برنامه های فرهنگی و نمازی در نواحی کمتر برخوردار استان اشاره و خاطر نشان کرد: برگزاری جشن های تکلیف، نشست های آموزشی و معارفی نماز در مساجد و مدارس این مناطق از جمله اقدامات ستاد اقامه نماز در این نواحی است.

دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان گفت: با حمایت خیرین و برنامه ریزی های انجام شده توسط مجمع خیرین مسجد ساز استان چندین مسجد در نقاط مختلف استان در حال احداث است.

وی در ادامه به تشریح برنامه های این مجمع پرداخت و گفت: مجمع خیرین مسجدساز استان با بررسی و احصاء نیاز مساجد کمتربرخوردار، مساجد با اولویت بالاتر را با هدف انجام حمایت های لازم، به خیرین معرفی می کند.

خیر نیک اندیش نیز ضمن استقبال از برنامه های ستاد اقامه نماز و مجمع خیرین مسجدساز استان گفت: آماده همکاری با ستاد اقامه نماز در اجرای برنامه های فرهنگی هستیم.

اسماعیلی نظر در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت های خود در حوزه های مختلف پرداخت و گفت: احداث زائرسرا در استان های قم و مشهد و میزبانی از زائرین کمتر برخوردار ائمه اطهار علیهم السلام از جمله اهم این اقدامات است.

لازم به ذکر است این خیر، در حال احداث یک مجتمع رفاهی با هدف ایجاد آسودگی خاطر برای زائرین کریمه اهل بیت(ع) است.

بررسی طرح ها و نقشه های برخی مساجد در حال احداث و بازسازی از جمله بخش های این دیدار بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا