اخبارقممجمع خیرین مسجدساز

استقبال خیرین مسجدساز قمی از برگزاری جشن های تکلیف مناطق روستایی

خیرین مسجدساز قمی در جلسه هیات امنای مجمع خیرین مسجدساز استان از برگزاری جشن های تکلیف در مناطق کمتر برخودار استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، نشست هیات امنای مجمع خیرین مسجدساز، عصر چهارشنبه، یکم آذرماه، در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

دبیر مجمع خیرین مسجدساز قم در این نشست ابتدا به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه مساجد در حال احداث و نیاز های دیگر مساجد پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به برنامه های ستاد اقامه نماز در برگزاری جشن های تکلیف در مناطق کمتر برخوردار اشاره کرد و گفت: هدف ستاد اقامه نماز از برگزاری این جشن های تکلیف، معرفی جایگاه نماز و تشرف به تکلیف برای دانش آموزان در مناطق مختلف است.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه به برگزاری جشن تکلیف پسران نومکلف شهرستان کهک در مسجدجامع شهر کهک اشاره و خاطر نشان کرد: با حمایت یکی از خیرین، جشن تکلیف ۱۸۰ پسر نومکلف شهرستان کهک در سالروز ولادت حضرت زینب(س) برگزار شد.

وی همچنین به برنامه ریزی های انجام شده در خصوص برگزاری جشن تکلیف دختران نومکلف شهرستان کهک افزود: برگزاری این جشن ها با حمایت خیرین در دیگر مناطق روستایی و کمتر برخوردار ادامه خواهد داشت.

 همچنین در پایان خیرین به ارائه نقطه نظرات و اولویت های موجود پرداختند که جمع آوری کمک های مردمی در مساجد و هم افزایی آن با حمایت های خیرین برای اقامه نماز مردم غزه از جمله این نقطه نظرات بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا