اخبارخراسان رضوی

دوره آموزشی نماز و خانواده ویژه ائمه جماعت مساجد، ادارات و مدارس خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با هماهنگی و همکاری شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مرکز رسیدگی به امور مساجد، دفتر تبلیغات اسلامی شهر جدید گلبهار، با حضور استاد حوزه، دانشگاه و مرکز تخصصی نماز مشهد حجت السلام و المسلمین سید ابوالفضل موسوی کارگاه آموزشی نماز و خانواده ویژه ائمه جماعات مساجد، ادارات، مدارس و روحانیون طرح امین روز سه شنبه ۲۹ آذر در سالن اجتماعات شرکت عمران شهر جدید گلبهار برگزار شد.

در این نشست آموزشی شیوه های مدیریت دینی در خانواده، آسیب ها و موانع تربیت فرزند و نقش نماز در کاهش آسیب های اجتماعی به بحث و نظر گذاشته شد.

حجت الاسلام و المسلمین جباری مسئول برگزاری جلسه و نماینده مرکز رسیدگی به امور مساجد شهر جدید گلبهار طی گزارشی گفت: دانش افزایی و اشراف بر علوم روز برای طلاب و روحانیون با احاطه بر موضوعاتی همچون نماز و قرآن یک اصل مهم در برابر با شبهات نسل امروزی است و در توانمندسازی و مهارت افزایی آنان جهت مواجهه با جوانان و نوجوانان لازم است روش های جذب و مهارت تبلیغ را فراگیرند و مرکز امور مساجد از حضور اساتید متخصص در این حوزه استقبال می کند.

وی ضمن تشکر از ستاد اقامه نماز استان و میزبانی شایسته شرکت عمران گلبهار و حضور روحانیون در این نشست آموزشی اذعان داشت : قطعا حضور با شکوه و نظرات و انتقادات سازنده حاضرین در جلسه باعث تداوم این جلسات در ماه های آینده می گردد.

جباری افزود: این کارگاه آموزشی با موضوع نماز و خانواده با حضور ۷۰ نفر از روحانیون مساجد، ادارات، مدارس و طرح امین از مبلغین و مبلغات انجام شد و نسبت به ادامه این نشست های علمی و مهارتی اعلام آمادگی نمود.

این گفتمان های دینی در سایر شهرستان های خراسان رضوی در حال برگزاری است.

دوره آموزشی نماز و خانواده ویژه ائمه جماعت مساجد، ادارات و مدارس خراسان رضوی برگزار شد دوره آموزشی نماز و خانواده ویژه ائمه جماعت مساجد، ادارات و مدارس خراسان رضوی برگزار شد دوره آموزشی نماز و خانواده ویژه ائمه جماعت مساجد، ادارات و مدارس خراسان رضوی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا