اخبارکرمانشاه

دوره آموزشی با عنوان حکومت مهدوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی ، دوره آموزشی با عنوان حکومت مهدوی با حضور  حجت الاسلام علی مولوی مدیر ستاد استان ، مدیر کل و کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی کرمانشاه در روز پنجشنبه مورخه ۲۴ اذر ماه ۴۰۱ در محل سالن آمفی تئاتر بیمارستان حضرت معصومه (س) این مدیریت برگزار شد .

در این دوره حجت الاسلام مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، با برشمردن اهمیت و جایگاه نماز در فرهنگ مهدوی گفت : از توصیه های امام مهدی (عج) اقامه نماز در اول وقت است چنانکه در روایتی می فرمایند ملعون و نفرین شده است آن کسی که نماز صبح را عمدا تا زمانی که ستارگان ناپدید شوند به تاخیر بیندازد .

مدیر ستاد ضمن بیان شمه ای از خصوصیات منتظران واقعی اظهار داشت: بر منتظران حضرت ولی عصر (عج) است که به تاسی از آن ناجی موعود در عمل به توصیه های او  نماز را جزء اولویت های خود قرار دهند .چرا که طبق فرمایش امام عصر هیچ چیزی به مانند نماز بینی شیطان را به خاک نمی ساید ، پس با نماز بینی ابلیس را به خاک بمال

وی  عمل به احکام و دستورات قرآن و حفظ وحدت بین مسلمانان را عامل سعادت آنان دانست و با بیان اینکه امام زمان (عج) منجی عالم است گفت: بر اساس روایات، این امام همام پس از آنکه دنیا پر از ظلم و جور شود قیام و جهان را پر از عدل و داد می کنند.

حجت الاسلام مولوی با اشاره به اینکه اولین وظیفه امام، مبارزه با کفر و ستم است خاطرنشان کرد: امروز در دنیا، آمریکا و رژیم صیهونیستی سردمدار کفر و ستم هستند و با کمک ایادی خود همواره علیه اسلام و انقلاب اسلامی دسیسه و دشمنی می کنند.

مولوی بیان داشت: هدف اصلی دشمنان این است که ما از اسلام و انقلاب دست بکشیم و تا آن زمان به دشمنی علیه ما ادامه می دهند.

وی افزود: ایستادگی و هوشیاری در برابر دشمن باعث نجات و پیروزی و کوتاه آمدن و تسلیم در برابر آنان موجب ذلت و نابودی است و از این رو تا زمان غلبه کردن بر دشمنان و بدخواهان، همواره باید در مسیر نجات بخش مهدویت حرکت کنیم.

حجت الاسلام مولوی در ادامه با تبیین فلسفه غیبت امان زمان (عج) به برخی سوالات و شبهات موجود درباره غیبت امام عصر (ع) پاسخ داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا