اخباریزد

جلسه دوشنبه های نمازی استان یزد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و جمعی از معاونین ادارات کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، ظهر دوشنبه ۲۸ آذرماه، یکی دیگر از دوشنبه های نمازی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و جمعی از معاونین ادارات کل استان، برگزار شد.

سیداکبر موسوی در دیدار با دانش آموزان مدرسه دخترانه حضرت خدیجه(س)، گفت: شما دانش آموزان آینده سازان نمازی کشور هستید لذا تمام تلاش خود را در همین دوران به کار بگیرید و شبهات خود در پیرامون امر نماز را برطرف نمایید تا در آینده با مشکل نخواندن نماز و شبهات بیهوده مواجه نشوید.

مدیر ستاد اقامه نماز به بیان فضیلت نماز اشاره کرد و بیان داشت: نماز آثار و برکاتی دارد که قابل درک و فهم نمی باشد و زمانی متوجه فضیلت این امر مهم می شویم که دیگر نمی توانیم کاری انجام دهیم لذا تا وقت هست از این امر استفاده نمایید.

وی ضمن بیان نکاتی پیرامون برکات اقامه نماز و تاثیر آن در سالم ماندن جامعه افزود: امروز چندین مسئله اصلی و اساسی مدرسه مطرح شد و مقرر شد نماز خانه این مدرسه ساخته شود.

موسوی افزود: طرح دوشنبه های نمازی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز و نماز خوانی در بین دانش آموزان در مدارس برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، انشالله این طرح در بخش‌ها و شهرستان ها مختلف استان تداوم خواهد داشت

مسئولین حاضر در نماز جماعت مدرسه، ضمن تقبل تهیه هدایایی جهت تجلیل از دانش آموزان نمازی، با توجه به نبود فضای مناسب جهت اقامه نماز در مدرسه، قول پیگیری اجرای ساخت نماز خانه با سازه ها سبک و تهیه پکیج و شوفاژ، را دادند.

جلسه دوشنبه های نمازی استان یزد جلسه دوشنبه های نمازی استان یزد جلسه دوشنبه های نمازی استان یزد جلسه دوشنبه های نمازی استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا