اخباریزد

دوشنبه نمازی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد

به گزارش روابط‌ عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، در روز دوشنبه ششم آذرماه، دوشنبه نمازی با حضور محمدمحسن رفیعی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد به همراه امام جماعت و جمعی از کارکنان این اداره کل و در راستای طرح حضور مدیران استانی در نمازجماعت مدارس، در آموزشگاه دبستان دخترانه رهبر برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد، ضمن شرکت در نماز جماعت در جمع دانش آموزان اظهار داشت: کتاب خواندن و آشنایی با مهارت کتاب خوانی یکی از کارهای مهمی است که حتما باید برای آن برنامه ریزی کرد زیرا کتاب های با موضوعیت نماز و کمال جویی می تواند انسان را به مدارج بالا برساند.

رفیعی ضمن دعوت از دانش آموزان به عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی در هفته کتاب و کتابخوانی افزود: کتابخانه‌های عمومی فضایی مناسب برای بهره‌مندی از امکانات فرهنگی و مذهبی بخصوص نماز است و دانش‌آموزان می توانند از این امکانات در جهت بالا بردن خرد و دانش خود استفاده کنند.

وی در این برنامه همچنین به ضرورت توجه به نماز اشاره کرد و گفت: توجه به نماز اول وقت در دوران دانش آموزی بهترین راه رسیدن به معنویت است و باید در این راستا هیچ کوتاهی نکنید.

در پایان این مراسم از دانش آموزان فعال در نماز جماعت تقدیر بعمل آمد.

 

دوشنبه نمازی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا