آذربایجان شرقیاخبار

جلسه دوره طرح معراج دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه جمع بندی دوره آموزشی طرح معراج برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان با حضور حجت الاسلام بابایی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد، خدیوی ریاست دانشگاه فرهنگیان، حجت الاسلام نقیان مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، روسای پردیس علامه امینی (برادران) و پردیس فاطمه الزهرا (خودهران)، در دانشگاه فرهنگیان فاطمه الزهراء سلام الله علیها، روز یکشنبه سی یکم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام نقیان با عرض خیر مقدم و تشکر از روسای دانشگاه های فرهنگیان و کارشناس ستاد اقامه نماز، با بیان اهمیت طرح آموزشی تربیتی معراج، گفت: این طرح از محتوای بسیار غنی برخوردار است که باید طوری مدیریت شود که تمام دانشجویان ما( بومی و غیر بومی) بتوانند در این طرح حضور یافته و استفاده کنند.

وی با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان، افزود: حدود ۱۶۰ نفر دانشجوی برادر و ۴۰۰ نفر خواهر در این دوره ثبت نام کردند، باید نسبت به تقسیم بندی کلاس ها و اساتید تصمیم گیری شود.

حجت الاسلام بابایی با اشاره به کیفیت برگزاری این دوره، گفت: اساتیدی که ما از ستاد مرکز دعوت کردیم در این زمینه تخصص دارند، و مشکلی در کیفیت آموزش نداریم ولی باید در چینش و زمانبدی کلاسها توجه ویژه ای داشته باشیم تا از محضر اساتید به نحو احسن استفاده کنیم. و برای دانشجویان خسته کننده نباشد.

در ادامه کارشناسان و روسای دانشگاه ها برای برگزاری هرچه بهتر این دوره به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا