آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی استان، با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، عبدلی مدیر کل هواشناسی استان و سایر کارشناسان روز یکشنبه بیست و ششم شهریور ماه در اداره کل هواشناسی استان برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان اهمیت نماز در ادارات، گفت: عالی ترین مقام هر دستگاه مسئول نماز آن دستگاه است، مدیر شخصی را در اداره بعنوان دبیر نماز معرفی می کند و آن هم پیگیر کارهاست ولی خواسته ما از مدیران، و معاونین حضور در نماز جماعت اداره است، که این خود بهترین تبلیغ و دعوت به نماز است.

وی با اشاره به دوره های آموزشی ستاد، افزود: طبق تفاهم نامه ستاد آماده همکاری در برگزاری دوره های آموزشی نماز، مسابقات و جشن تکلیف فرزندان کارکنان می باشد.

عبدلی با استقبال از برنامه های ستاد اقامه نماز، و وظیفه دانستن کار برای نماز، گفت: بنده حتما تفاهم نامه را مطالعه کرده و خود پیگیر اجرای برنامه های نمازی و معنوی خواهم بود.

وی با اشاره به شفاف سازی و توجیح روند ارزیابی دستگاه ها از سوی ستاد اقامه نماز، افزود: از کارشناس نظارت و ارزیابی میخواهم که با بیان نقاط ضعف ما و راهنمایی های خود ما را در بهبود برنامه های معنوی و نمازی یاری کند.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقیجلسه شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا