آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه پیام نور استان، با حضور جمال پور رئیس دانشگاه پیام نور استان، حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و ارزیابی، حجت الاسلام بابایی کارشناس آموزشی و فرهنگی ستاد و سایر مسئولین، روز پنجشنبه سیزدهم مهر ماه برگزار شد.

جمال پور با تشکر از نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، گفت: با کمک و حمایت نهاد رهبری در دانشگاه توانستیم معارف دینی و نمازی را گسترش بدهیم و برای توسعه و ترویج امر نماز تلاش میکنیم.

وی با اشاره به ترویج نماز در دانشگاه های پیام نور، افزود: در مراکز آموزشی ما یک ساعت برای اقامه نماز تعیین شده نه جلسه ای برگزار می شود و نه کلاسی مقرر شده و شانزده نماز جماعت در دانشگاه ها برگزار می شود که تلاش می کنیم در جاهایی که نمازخانه نداریم یا نیاز به تجهیز است اقدام کنیم.

حجت الاسلام بابایی با تاکید بر فرهنگ سازی غیر مستقیم معارف دینی و نمازی، گفت: از پایان نامه های دانشجویان در معارف دینی و نمازی استقبال و حمایت کنید و همچنین نشست های نمازی برای اساتید دانشگاه ها و دانشجویان برگزار کنید.

حجت الاسلام صابر با اشاره به وضعیت نا مطلوب دانشگاه ها بغیر از دانشگاه علوم پزشکی و پیام نور، گفت: بعضی دانشگاه ها فعالیت می کنند ولی در گزارش دهی خوب عمل نمی کنند و از این جهت در ارزیابی امتیاز نمی آورند، دانشگاه ها باید تمام گزارشات و عملکرد خود را در سامانه سجادیه بارگزاری کنند و از این مسئله غافل نباشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا