اخبارخراسان رضوی

از واحد تولیدی “الکترونیک خودرو شرق” با حضور مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی بازدید شد

نماز جماعت در واحد تولیدی "الکترونیک خودرو شرق" با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اقامه شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، در راستای اجرای برنامه های مصوب ستاد اقامه نماز کشور مبنی بر بازدید رسمی از مراکز کارگری و برنامه ریزی جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز از  واحد تولیدی “الکترونیک خودرو شرق” با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارشنبه ششم تیرماه بازدید شد.

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا پس از اقامه نماز در باب اهمیت داشتن علاقه به کار و زندگی در جمع پرسنل “الکترونیک خودرو شرق” گفت: علاقه در هر مسئله‌ای مانند یک چراغ یا نور عمل کرده و انگیزه بیشتری برای یادگیری و پیشرفت در فرد ایجاد می‌کند.

وی افزود: افرادی که به شغل خود علاقه دارند به مراتب از افراد بی علاقه در کار موفق‌تر هستند و این مسئله اهمیت علاقه به شغل را به وضوح نشان می‌دهد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان همچنین افزود: علاقه در زندگی، ضامن بقا و استمرار و شیرینی آن می‌شود، پس می‌بایست مورد توجه قرار گیرد.

همچنین مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با همراهی مدیر اجتماعی و مسئول امور فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از خط تولید “الکترونیک خودرو شرق” بازدید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا