اخبارخراسان رضوی

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی از کارخانه الکترونیک خودرو شرق بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان در برنامه “هفته یک روز در کنار کارگران” در نمازجماعت کارخانه الکترونیک خودرو شرق که با حضور مدیران اداره کل کار و رفاه اجتماعی تشکیل شده بود، شنبه بیستم آبان ماه شرکت کرد.

پس از اقامه نماز ظهر و عصر حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان در جمع مدیران و پرسنل کارخانه الکترونیک خودرو شرق به مدیرعامل این مجموعه سه پیشنهاد داد و گفت: از خانواده ها دعوت کنید از نزدیک با محیط کار پرسنل آشنا شوند. همچنین برگزاری دوره هایی برای تربیت فرزندان، آموزش های نماز و مسائل دینی از دیگر مباحثی است که می توان برای کارکنان این مجموعه برگزار تا مفید واقع گردد.

سبحانی افزود: در ساعت های مشخص در طول روز، شرایطی را ایجاد کرده تا خانواده ها به صورت تلفنی با امام جماعت این مجموعه ارتباط تا مسائل دینی و خانوادگی را مطرح نمایند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در پایان خاطر نشان کرد: باید همه همت کنیم و به یک سوال پاسخ دهیم که در محیط  کار و برنامه های فرهنگی برای نمازنسل نو چه کرده ایم زیرا امروز اگر ما در خانه، مدرسه، مسجد و مراکزصنعتی با دقت و هوشمندی و براساس نوآوری، نسل نو را جذب نکنیم آنها به مرجع الگوهای دیگری مثل فضای مجازی مراجعه خواهند کرد و الگوگیری خواهند داشت.

در پایان این جلسه از افراد فعال در برنامه های فرهنگی و نماز تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا