اخباریزد

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز شنبه نوزدهم اسفند ماه، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید اکبر موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد، بیان کرد: نگاه به نماز به عنوان یک ابزار کمک می‌کند که فکر انسان باز شود و باعث آبادی دنیا و آخرت او شود. وی افزود: وقتی انسان به یک نامحدود متصل می‌شود به فضای نامحدود علم، دانایی و خرد هم متصل خواهد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد در ادامه تشریح کرد: اتصال به بی‌انتها باعث می‌شود انسان تحت شعاع این فضا قرار بگیرد و به خداوند نزدیک شود انسان چون رنگ و بوی خدایی دارد به صورت نسبی از صفات خداوند بهره‌مند است مثل رحمت مهربانی گذشت.

موسوی با اشاره به اهمیت اقامه نماز در ادارات گفت: بحث نماز باید در زندگی، خانه و محیط اداری مرور شود در در پاسخ به کسانی که می‌گویند آیا همه کارها درست شده است فقط نماز مانده باید بگوییم به قول اقبال لاهوری اسلام به ذات خود ایراد ندارد و  هر عیبی اگر وجود دارد در مسلمانی ماست و نباید فراموش شود نماز واقعی باعث می‌شود جامعه سالم داشته باشیم.

حجت الاسلام موسوی در پایان اظهار کرد: باید به کارکردهای فرهنگی تربیتی اقتصادی نماز توجه کنیم زیرا نماز باعث تعادل زندگی انسان‌هاست و کارخانه انسان سازی می باشد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا