اخباراردبیل

شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارائی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز یکشنبه سی ام مهرماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارائی و زیرمجموعه های تابعه وزارت در استان اردبیل با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده عضو شورای اقامه نماز وزارت متبوع، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان و دبیران اقامه نماز زیر مجموعه وزارت برگزار شد.

در ابتدای جلسه نژاد محمد مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان اردبیل گزارشی از فعالیت های انجام شده در راستای توسعه فرهنگ نماز در سطح اداره کل و مجموعه های تابعه وزارت در استان ارائه کرد.

حجت الاسلام و االمسلمین محمدزاده عضو شورای اقامه نماز وزارت امور اقتصادی و دارائی هم در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های ستاد اقامه نماز استان و ابراز رضایت از عملکرد واحدهای تابعه وزارت در استان در گسترش و ترویج فرهنگ نماز گفت: حضور مدیران در صف اول نمازهای جماعت بسیار تاثیرگذار بوده و نوعی تبلیغ عملی نماز در بین کارکنان محسوب می شود.

در ادامه عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل ضمن خیرمقدم و تقدیر از پیگیری های مستمر وزارت امور اقتصاد و دارائی در امر نماز واحدهای تابعه وزارت در سطح استان طی سخنانی اظهار داشت: نماز انسان را از تخلفات اقتصادی باز می دارد البته به شرطی که نمازگزار بر نماز خود پایداری کند و در انجام آن نیت صادقانه و خالص داشته باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در جلسه شورای اقامه نماز ادارات زیر مجموعه وزارت امور اقتصاد و دارائی در استان با ذکر این نکته که نماز یاد خداست و این یاد سبب پیشگیری از مفاسد می شود گفت: همین که نمازگزار در نماز یاد خدا می کند و احساس می کند که در پیشگاه عظمت اوست، برای او حالت بازدارندگی از انواع مفاسد بوجود می آید و این ویژگی یکی از ملزومات اساسی در بین همه کارکنان دستگاه های اجرائی بویژه دستگاه های اقتصادی و مالی باید باشد.

عبدی در پایان ضمن توصیه همه مدیران ادارات به مطالعه اسناد بالادستی نماز و تفاهم نامه منعقده وزارت خانه ها با ستاد اقامه نماز کشور، بر ضرورت تشکیل منظم جلسات شورای اقامه نماز دستگاه و برنامه ریزی و تخصیص اعتبار لازم برای اجرائی نمودن مفاد تفاهمنامه ها تاکید کرد.

شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل

شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا