اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز اقتصاد و دارایی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز اقتصاد و دارایی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل، اعضای شورا یکشنبه بیستم خرداد ماه برگزار شد.

در ابتدا دبیر شورای اقامه نماز اقتصاد و دارایی استان گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای تسعه و ترویج فرهنگ نماز ارائه کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در ادامه این جلسه گفت: در جمع ذیحسابان نسبت به قوانینی که می تواند زمینه حمایت در ترویج، فرهنگ و اقامه نماز را به وجود آورد یادآوری و این قوانین را هم به ستاد اقامه نماز استان منعکس تا از آنان برای حمایت از فعالین نماز و برنامه های نمازی استفاده شود.

وی ادامه داد: لازم است در یک نشست جمعی که با ذیحسابان دارید موضوع نماز و جایگاه آن در پیام مقام معظم رهبری و آیین نامه دولت یادآوری شود که یقینا آنان نیز در مجموعه کاری خود می توانند با استفاده از قوانین برای حمایت از فعالیت ها و برنامه های نماز راه حل هایی را به مسئولین امر نماز ارائه کنند.

سبحانی نیا افزود: فراموش نکنیم ضرورت دارد مباحث معارف نماز، شیوه های دعوت فرزندان به نماز و پاسخگویی به سوالات نماز را در شیوه های مختلف برای پرسنل و خانواده آنان فراهم کنیم. ستاد اقامه نماز آمادگی دارد با همکاری، معرفی اساتید، کتاب های خوب و طرح های موثر همکاری کند.

سپس مدیر کل اقتصاد و دارایی خراسان رضوی گفت: در اولین جلسه قوانین ثابت و متغیر سالیانه را در حوزه نماز و مسائل فرهنگی یادآوری و موضوع آموزش ها و گفتگوهای نمازی را هم نیز در شورای فرهنگی برنامه ریزی خواهیم کرد.

در انتهای این جلسه تفاهم نامه بومی شده به امضا مدیران ستاد اقامه نماز و اقتصاد و دارایی استان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا