اخبارخراسان جنوبی

اولین شورای اقامه نماز اداره کل اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، بیست و ششم خردادماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان ،ذاکریان مدیر کل و دیگر اعضا اولین شورای اقامه نماز اداره کل اقتصاد و دارایی استان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه ضمن تبریک اعیاد ماه ذی الحجه در خصوص  آثار و برکات نماز اول وقت و نماز جماعت مطالبی را ارائه کرد.
وی افزود: مهم‌ترین برنامه فرهنگی مشترک و فراگیر بین دستگاه‌های اجرایی اقامه نماز  است.
کمیلی با بیان اینکه باید به این برنامه فرهنگی از زوایای مختلف توجه کرد، افزود: نمازخانه محوری را باید در دستگاه مورد توجه قرار دهیم و آمادگی ستاد اقامه نماز استان را برای اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی با محورین نماز ویژه کارکنان و خانواده اعلام کرد.
در ادامه ذاکریان مدیر کل اقتصاد و دارایی استان با بیان اینکه این رویداد فرهنگی صرفاً به ۲۰ دقیقه برپایی نماز نباید ختم شود، گفت: مسجد هیچ‌گاه و در هیچ زمانی از تاریخ فقط به‌عنوان یک مکان مقدس برای اعمال عبادی و فردی محسوب نمی‌شود، بلکه مسجد تجلی یک فرهنگ و تفکر اسلامی بود که در دستگاه‌های اجرایی این محوریت می‌تواند در نمازخانه‌ها رخ دهد.
وی با بیان اینکه امام جماعت باید علاوه بر اعمال واجب و مستحب عبادی، بصیرت‌افزایی، دشمن‌شناسی معرفی ثمرات این انقلاب و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و عملی کردن مسیره امام(ره) را در نظر داشته باشند که فعالیت‌های امام جماعت این اداره‌کل در این زمینه قابل تقدیر است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان‌جنوبی در پایان از تعامل و همراهی‌های مدیر ستاد اقامه نماز استان با این اداره‌کل تقدیر و تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا