اخبارلرستان

دومین شورای اقامه نماز اداره اقتصاد و دارایی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، دومین شورای اقامه نماز اداره اقتصاد و دارایی استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضای این مجموعه با موضوع بررسی وضعیت برنامه‌های نمازی و فرهنگی در تاریخ سوم دی ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز اداره کل اقتصاد و دارایی استان اظهار داشت: ریشه بسیاری از ناهنجاری ‏های اجتماعی که از مصادیق منکرات می ‏باشند، در حرص و بخل است که طبع مادی انسان به سوی آنها میل دارد و اگر مهار نشود، منجر به بروز منکرات و شیوع بسیاری از آسیب‏ های اجتماعی می‏ شود.

وی گفت:  خداوند متعال یک میزان و ترازویی را به عنوان نماز قرار داده است، چنانچه کفه ترازو به سمت فحشاء و منکرات سنگینی نماید، نشان از تضییع نماز در جامعه و چنانچه کفه ترازو به سمت کاهش فحشاء و منکرات سنگینی نماید، نشان از بزرگداشتن و ادای حق نماز در جامعه است.

این مقام مسئول عنوان کرد: همین که نمازگزار در نماز یاد خدا می کند و احساس می کند که در پیشگاه عظمت اوست، برای او حالت بازدارندگی از انواع مفاسد بوجود می آید و این ویژگی یکی از ملزومات اساسی در بین همه کارکنان دستگاه های اجرائی بویژه دستگاه های اقتصادی و مالی باید باشد.

برگزاری دومین شورای اقامه نماز اداره اقتصاد و دارایی استان لرستان

برگزاری دومین شورای اقامه نماز اداره اقتصاد و دارایی استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا