اخبارخراسان جنوبی

دیدار مدیر کل اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، سیزدهم اسفند ماه، ذاکریان مدیر کل اقتصاد و دارایی استان با حجت‌الاسلام‌والمسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نمازخراسان جنوبی  در محل ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد.

 مدیر ستاد اقامه نماز ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از فعالیت و همکاری اداره کل امور اقتصاد و دارایی در امر نماز افزود: با توجه به اینکه این اداره چندسالی است که رتبه تقدیر ویژه را به دست می آوردانتظار داریم که باتلاش بیشتربتواندجایگاه خود را حفظ کندو همچنین بتواند روحیه نمازی را در تمام بخش‌های اداره احیاء کند.

کمیلی ادامه داد: با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه باید برای نمازبرنامه کوتاه مدت ،و میان مدت و بلندمدت داشته باشیم، در کوتاه‌مدت باید از تمام ظرفیت هااستفاده شود، در میان‌مدت روشن کردن چراغ نماز در تمام خانه‌ها وخانه دلها و بلندمدت فلاح جامعه است.

در ادامه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ضمن تشکر از حجت‌الاسلام‌والمسلمین کمیلی گفت: ادارات باید طوری باشند که با تعویض مدیریت اقامه نماز دچار وقفه نشود، بلکه باید نمازدر کل آن سیستم نهادینه شود. مشکل بعضی از ادارات این است که نماز را فقط از یک مجموعه می‌خواهند و همین امر باعث عدم توجه کل اداره به بحث نماز می‌شود.

ذاکریان ادامه داد: در بحث برنامه های فرهنگی و آموزشی با محوریت نماز برای کارکنان و خانواده ها آمادگی خود را اعلام می کنیم تا این دوره ها با همکاری ستاد اقامه نماز ویژه پرسنل این دستگاه اجرا شود .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا