اخبارخراسان شمالی

شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح روز یکم مهرماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان با حضور حجت‌الاسلام محمدزاده نماینده ستاد اقامه نماز وزارت امور اقتصادی و دارایی، حجت‌الاسلام احمدی فرد مدیر محترم ستاد اقامه نماز و مدیر کل استان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمدزاده نماینده ستاد اقامه نماز وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور با اشاره با تاکید وزارت در جهت رونق بخشی به نماز در ادارت کشور اظهار داشت: توجه به فعالیت های نمازی در جهت توسعه و ترویج این فریضه الهی از تاکیدات ویر محترم است و همواره تلاش کرده ایم که زمینه های برگزاری این واجب الهی را به بهترین وجه مهیا سازیم.

وی افزود: کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی و همچنین کسب رتبه ویژه در حوزه نماز توسط این اداره کل خود بیانگر زحمات و همچنین دغدغه مدیران این مجموعه است.

حجت الاسلام و المسلمین احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از این اداره کل و مدیران مجموعه گفت: خوشبختانه در سال گذشته با تلاش مدیران و دغدغه ایشان در حوزه نماز شاهد اتفاقات خوبی در حوزه های فرهنگی و آموزشی و همچنین فعالیت های نمازی در این اداره کل بودیم.

شورای اقامه نماز اداره کل اقتصاد و دارایی خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا