اخبارخراسان شمالیمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

دانش آموزان مهم ترین مخاطب در حوزه برنامه های ستاد اقامه نماز هستند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح روز بیست و هفتم آذرماه منصور سرگزی معاونت فرهنگ، اموزش و پژوهش و حامد صالحی مدیرکل روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور به همراه مدیر ستاد اقامه نماز استان با حضور در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با وی دیدار و گفت و گو کردند.

ابوالقاسم اکبری در این دیدار با اشاره به اهتمام اداره کل آموزش و پرورش استان در جهت توسعه فرهنگ نورانی نماز در بین دانش آموزان، اظهار داشت: معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز و تقویت روحیه دینی و مذهبی در بین دانش آموزان با ستاد اقامه نماز استان ارتباط خوبی دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی افزود: برگزاری دوره های آموزشی در جهت مهارت افزایی معلمان و راستای توسعه نماز و کاهش آسیب های اجتماعی از دیگر برنامه هایی است که بصورت مشترک و در راستای تفاهم نامه مشترک فی مابین در طول سال تحصیلی انجام گرفته است.

منصور سرگزی دانش آموزان را مهم ترین مخاطب در حوزه برنامه های ستاد اقامه نماز دانست و تصریح کرد: باید در برنامه ریزی ها و اقداماتی که انجام می گیرد به موضوع نماز در مدارس توجه ویژه ای داشته باشیم و در همین راستا موضوع اجلاس نماز نیز «نسل نو با رویکرد مدرسه، مسجد و دانشگاه» قرار داده شده است.

معاونت فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز کشور در پایان این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در آموزش و پرورش گفت: باید همه تلاش کنیم تا در آینده شاهد تربیت نسلی سرشار از باورهای دینی باشیم.

دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی

دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی

دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا