خراسان شمالیمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

شورای اقامه نماز آموزش و پرورش خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز بیست و هشتم آذرماه سومین جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش خراسان شمالی با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ و آموزش، حامد صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور و حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

 ابوالقاسم اکبری مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در این نشست ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان کشوری و ارائه گزارش فعالیت های انجام گرفته در حوزه نماز مدارس، اظهار داشت: فعالیت های ستاد اقامه نماز استان در حوزه نماز مدارس قابل تقدیر است و ستاد استان در کنار اداره کل آموزش و پرورش استان در اجرای فعالیت های نمازی نقش موثری دارد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اولویت برنامه های ستاد و موضوع اجلاس نماز مبنی بر تروبج نماز در میان نسل نو، ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در حوزه نماز مدارس، خواستار عزم بیشتر مجموعه آموزش و پرورش استان برای رونق برپایی نماز جماعت در مدارس و تقویت باورهای دینی در میان نسل نو شد.

صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور نیز به ظرفیت های رسانه ای ستاد اقامه نماز اشاره کرد و گفت: سایت ستاد اقامه نماز و کانال قرار هفده در پیام رسان های داخلی ظرفیت ویژه ای در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز است که باید در میان جامعه فرهنگیان و دانش آموزان به درستی معرفی شوند تا شاهد عرضه این تولیدات در میان این قشر مهم باشیم.

حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان نیز در پایان با تشکر از اقدامات و همراهی های مجموعه آموزش و پرورش استان بویژه معاونت پرورشی برآمادگی ستاد اقامه نماز استان جهت برگزاری اجلاس های دانش آموزی شهرستان ها، جشن عبادت دختران و پسران، نشست های گفتمانی نماز دانش آموزی و خانواده بهشتی (جهت اولیا دانش آموزان) تاکید کرد.

در پایان این نشست از زحمات مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز توسط معاونت فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز کشور تقدیر شد.

شورای اقامه نماز آموزش آموزش و پرورش خراسان شمالی

شورای اقامه نماز آموزش آموزش و پرورش خراسان شمالی

شورای اقامه نماز آموزش آموزش و پرورش خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا