اخبارسمنان

جلسه شورای آموزش و پرورش استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور حجت الاسلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز، وزیری مدیر کل آموزش و پرورش و اعضای شورا در روز پنج شنبه چهاردهم تیر برگزار شد .

دراین جلسه که با هدف انسجام بخشی فعالیت های نماز در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش ضمن توضیحاتی در باب عملکرد این معاونت در اقامه نماز، مهم ترین دستاورد سه ماهه مدیریت خود در معاونت پرورشی را کار های زمین مانده از اقامه نماز دانست.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر از حسنان، معاونت فرهنگی و پرورشی و وزیری مدیر کل، برنامه های موجود را ناکافی دانست و بر ادامه مسیر با قوت بیشتری تاکید کرد.

این جلسه که با موضوع افتتاح خانه های نماز در مدارس و تدوین سند جشن تکلیف تشکیل شد،حجت الاسلام شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به اینکه اولین خانه نماز در سال ۱۳۹۶افتتاح شد، دستاورد های ستاد اقامه نماز در این باب را مورد استفاده عنوان کرد.

وی با بیان اینکه جشن تکلیف با جشن تولد باید اختلافات زیادی داشته باشد،برگزاری آموزش چه برای فرزندان و چه برای اولیا که در این جشن شرکت میکنند را از واجبات دانست .

در پایان این جلسه سایر اعضا نیز نظرات خود را ارائه دادند.

جلسه شورا آموزش و پروش استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا