اخباریزد

جلسه برنامه ریزی دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه، جلسه برنامه ریزی دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات استان یزد در محل ستاد اقامه نماز استان یزد برگزار شد.

این جلسه با دعوت مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد از مسئولین ذی ربط و با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، مدیر سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان یزد، سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان و نمایندگانی از سازمان تبلیغات اسلامی استان و اداره کل اوقاف و امور خیریه تشکیل شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان اظهار داشت: پیشنهاد می شود که دوره های آموزشی توسعه و ترویج نماز به همان صورت که در ستاد اقامه نماز استان اجرایی می شود در جهت توانمند سازی ائمه جماعات مساجد استان با کمک و پشتیبانی ستاد اقامه نماز و با مدیریت مرکز رسیدگی به امور مساجد و سازمان تبلیغات استان به صورت فصلی و سالیانه برگزار شود.

موسوی خاطر نشان کرد: امام جماعت اداره باید از اطلاعات روز بهره بگیرد چرا که با وجود هجمه ها و شبهاتی که امروزه مردم با آن ها درگیر هستند باید توانای پاسخ به این قبیل شبهات را نیز داشته باشد و مطالعه و بهره گیری از روش های نوین تبلیغ در جهت ترویج و توسعه نماز لازمه امر امامت جماعت است که امیدواریم با افزایش توانمندی طلاب شاهد رشد و ارتقای معنوی در بین کارکنان ادارات باشیم.

وی در پایان گفت: در نظر داریم کارگروهی متشکل از کارشناسان فرهنگی ستاد اقامه نماز، اداره اوقاف و امورخیریه، سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز رسیدگی به امور مساجد و ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد تشکیل شود تا ظرفیت های موجود برای برگزاری دوره های آموزشی را سنجش و هماهنگی های لازم انجام شود.

جلسه برنامه ریزی دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات استان یزد جلسه برنامه ریزی دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات استان یزد جلسه برنامه ریزی دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا