اخبارخوزستان

تمهیدات برگزاری دوره های آموزشی در آموزش و پرورش خوزستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان، روز یکشنبه بیست و یکم آبان ماه جلسه ای در خصوص بهتر برگزار شدن دوره های آموزشی در اداره کل آموزش وپرورش خوزستان با حضور رئیس اداره قرآن عترت و نماز، رئیس اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش، رئیس مدارس غیر دولتی و هیات امنایی اداره کل آموزش و پرورش و کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد استان خوزستان برگزار شد.

نویدزاده کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه نماز استان در ابتدای جلسه گفت: ضمن اطلاع رسانی مناسب و به موقع و جهت شرکت بیشتر مخاطبان در دوره های آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی در آموزش و پرورش خوزستان از روزهای پنجشنبه به ایام دیگری از هفته تغییر یابد.

وی افزود: با توجه به اینکه تعداد امامان جماعت مدارس غیر دولتی و هیأت امنایی جهت شرکت در دوره آموزشی امامان جماعت کم هستند می بایست از امامان جماعت مدارس دولتی نیز جهت شرکت در دوره دعوت به عمل آید.

بلاسم رئیس اداره قرآن عترت و نماز آموزش و پرورش استان خوزستان در ادامه جلسه گفت: مدیرکل آموزش و پرورش اظهار و تاکید نموده اند، برگزاری دوره های آموزشی در روزهای پنجشنبه باشد تا آسیبی به ساعت آموزشی دانش آموزان وارد نشود.

در پایان مقرر شد از امامان جماعت مدارس دولتی نیز جهت شرکت در دوره آموزشی امامان جماعت که بناست روز پنجشنبه بیست و پنجم آبان ماه در اهواز برگزار گردد، دعوت به عمل آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا