اخبارخوزستان

جلسه هم اندیشی مسئولان آموزش و پرورش با ستاد اقامه نماز استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان، در روز دهم مهرماه، جلسه‌ای با مسئولین آموزش و پرورش استان خوزستان برگزار شد.

این جلسه با حضور معاون پرورش و فرهنگی آموزش و پرورش استان، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز، دبیران اقامه نماز آموزش و پرورش، رئیس اداره مشارکت‌های مردمی، مدیریت ستاد اقامه نماز استان و کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد استان در روز دوشنبه دهم مهرماه در محل سالن جلسات معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خوزستان برگزار شد.

در ابتدای جلسه، سید موسی بلادیان به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین خطر جنگ نرم، مطالبی را ارائه کرد.

در ادامه جلسه، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در رابطه با برنامه‌های آموزشی و فرهنگی مطالبی را ارائه داد.

 نویدزاده، کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان خوزستان، در خصوص دروس آموزشی فی‌مابین ستاد این استان و اداره کل آموزش و پرورش، خواستار تقویم اجرایی دوره‌ها شد که مورد تأیید قرار گرفت و مصوب شد تا تقویم اجرایی این دوره‌ها جهت ارتقاء به معاونت فرهنگی، آموزشی و پژوهشی ستاد استان ارسال شود.

همچنین، نویدزاده در خصوص برنامه‌های فرهنگی، نشست‌های دانش‌آموزی و والدین و … با توجه به ابلاغ سهمیه‌ها تصمیم گرفته شد که این نشست‌ها در ماه‌های مهر و آبان برگزار گردند.

جلسه تبادل نظر مسئولان آموزش و پرورش با ستاد اقامه نماز استان خوزستان

جلسه تبادل نظر مسئولان آموزش و پرورش با ستاد اقامه نماز استان خوزستان

جلسه تبادل نظر مسئولان آموزش و پرورش با ستاد اقامه نماز استان خوزستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا