اخبارمرکز تخصصی نماز

تاکید بر تولید محتوا برای نسل نو در نشست مشترک مرکز تخصصی نماز و رادیو معارف

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، نشست مشترک مرکز تخصصی نماز با عوامل رادیو معارف، با حضور سه تهیه کننده برنامه رادیویی و دو معاونت مرکز تخصصی نماز، دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه در ساختمان رادیو معارف برگزار شد.

حجت الاسلام ولیخانی مدیر مرکز تخصصی نماز، ضمن اشاره به افسارگسیختگی فضای مجازی و عدم مدیریت این فضا، به تشریح فعالیت واحد تولید این مرکز پرداخت و به تولید محتوای برای نسل نو خصوصا محتوای رسانه ای برای این نسل تاکید کرد.

مدیر مرکز تخصصی نماز، در ادامه به تاثیرگذاری خانواده و معلمان در تربیت نوجوانان اشاره کرد و گفت: مهمترین عامل و تاثیرگذارترین افراد در تربیت نسل نو خانواده ها و معلمان هستند که سازمان ها و و ارگان هایی که در حوزه فرهنگی فعالیت دارند باید نگاهی ویژه به تولید محتوا و آموزش این دو عامل داشته باشند تا بتوان تربیت دینی را در جامعه رقم زد.

حجت الاسلام عظیمی، مدیر گروه قرآن و ادعیه رادیو معارف، ضمن بیان برنامه های در دست اجرای رادیو معارف و فضای اذانگاهی رادیو معارف گفت: با توجه به فضای امروز جامعه تلاش داریم برنامه های بخش اذانگاهی رادیو معارف را با راه اندازی پویش هایی در این بخش، مساله محور پیش ببریم تا بتوانیم نسل نماز خوان تربیت کنیم.

مدیر گروه قرآن و ادعیه رادیو معارف: در ادامه با اشاره به همکاری سابق ردایو معارف با مرکز تخصصی نماز و بازخورد خوب آن گفت: تداوم این همکاری ها و برنامه های مشترک، می تواند در قوام تربیت دینی و ترویج فرهنگ اقامه نماز در جماعه و خانواده موثر باشد.

در پایان حاضرین در جلسه نظرات و نکاتی جهت پیشبرد اهداف دو مجموعه بیان کردند.

تاکید بر تولید محتوا برای نسل نو در نشست مشترک مرکز تخصصی نماز و رادیو معارف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا