اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در هشتم مهرماه، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز، وزیری مدیر کل جدید، معاونین و اعضای شورای اقامه نماز برگزار شد.

در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش، شمس الدین نسبت به پایش برنامه های نمازی در مدارس مخصوصا نماز تاکید کرد و مقرر گردید این پایش بصورت ماهیانه اتفاق بیفتد و مدارسی که نماز جماعت دارند مورد ارزیابی قرار بگیرند و مدارسی که نماز جماعت ندارند هم در گروه برگزار کنندگان قرار بگیرند.

وزیری نسبت به اقدام عاجل و فوری مصوبات این جلسه دستور داد و بیان کرد: تمام پیشنهادات توسط حضار و برنامه های بیان شده در دستور کار قرار خواهند گرفت و سعی میکنیم مدارس در ارزیابی ها بسیار خوب عمل کنند.

وی همچنین از اقدامات و همکاری های ستاد اقامه نماز تشکر ویژه داشت و گفت: با همکاری ستاد اقامه نماز جلسات آموزشی برای والدین خواهیم داشت و این امر در کنار برگزاری نمازهای جماعت در مدارس اجرایی خواهد شد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان تشکیل شد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا