اخبارکردستان

شورای اقامه نماز آموزش و پرورش کردستان تشکیل شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: در اسرع وقت کارگروهی مشترک از کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و اداره کل آموزش و پرورش ایجاد شود که درخصوص برگزاری اجلاس استانی نماز و همچنین برنامه های آموزشی اجرا نشده و اجرای آن ها تا قبل از ماه مبارک رمضان  برنامه ریزی کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، بیست و پنجم بهمن ماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این جلسه هاشم ناظمی جلال مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان و تبیین برنامه های این ایام مبارک درخصوص اجلاس استانی نماز گفت: در اجرای تصمیمات شورای اقامه نماز استان کار خوبی که مورد برنامه ریزی قرار گرفت، همین برگزاری استانی اجلاس است و معتقدم که ستاد اقامه نماز استان هر کاری که می خواهد در زمینه نماز انجام دهد آن را در آموزش و پرورش عملیاتی کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به اهداف اجلاسیه استانی نماز توجه به فضا سازی در جامعه، نقش صدا و سیما در امرتبلیغ و فضا سازی،نقش رسانه ها و … مورد تاکید قرارداد و گفت: ما در آموزش و پرورش باید از این فرصت برای ارائه گزارش اقدامات‌ خوب نمازی دستگاه بهره ببریم و تهیه و تدوین این گزارش واقعی باید طوری باشد که درد و درمان را با هم بیان بکنیم و از همه مهمتر در اجرای این اجلاسیه نو آوری را در دستور کار خود قرار دهیم.

در ادامه جلسه اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آرزوی بهره گیری از فیوضات این ماه مبارک اظهار داشت: به تعبیر استاد قرائتی ،اجلاس های نماز ،اذان نماز هستند، یعنی از این طریق توجهات را به اهمیت امر نماز جلب می کنیم.

عظیمی گفت: در اسرع وقت کارگروهی مشترک از کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و اداره کل آموزش و پرورش ایجاد شود که درخصوص برگزاری اجلاس استانی نماز و همچنین برنامه های آموزشی اجرا نشده و اجرای آن ها تا قبل از ماه مبارک رمضان برنامه ریزی کنند.

‌وی در ادامه مهمترین اهداف برگزاری اجلاس استانی نماز را ایجاد فضای نمازی در جامعه، یاد آوری به مسئولین که برای نماز چکار کرده اند، قدردانی از کسانی که برای نماز و ترویج و توسعه آن تلاش کرده اند و تقدیر از ادارات برتر، دانشجویان و دانش آموزان ساعی در این مسیر بر شمرد.

در خاتمه بعد از اظهار نظر سایر مدعوین مقرر شد تا بار مالی و نحوه اجرا توسط یک تیم مجرب متشکل از معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز مشخص و اجلاس استانی در یکی از روزهای ۱۶یا۱۷ بهمن ماه در محل اردوگاه شهید سلیمان خاطر سنندج برگزار گردد.

شورای اقامه نماز آموزش و پرورش کردستان تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا