اخبارکاشان

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان کاشان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز شهرستان کاشان، دومین جلسه شورای اقامه نماز اداره آموزش و پرورش، با حضور نایب رئیس اداره آموزش و پرورش، سرپرست ستاد اقامه  نماز و کارشناسان، در روز یکشنبه سوم تیرماه برگزار شد.

در این جلسه در خصوص هماهنگی و اجرای برنامه های آموزشی نماز ویژه دانش اموزان، مدیران، معلمان و خانواده ها، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

حجت الاسلام تواضعی در جلسه شورای اقامه نماز اموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت اجرای برنامه های آموزشی نماز، گفت: نماز را نمی‌توان در شمار نیاز‌های جاری فرد و جامعه مسلمان دانست. این فریضه بزرگ بسی فراتر از این نیاز‌ها نقش می‌آفریند و آن را باید همچون روح برای اندام‌های بدن انسان در مقایسه با دیگر نیاز‌های مادی انسان دانست.

سرپرست ستاد اقامه نماز در ادامه این جلسه در خصوص اجرای برنامه های پیش رو در سال ۱۴۰۳ گفت: بررسی نقاط قوت و ضعف نماز جماعت در بعضی مدارس، برگزاری دوره نیک ویژه مربیان مهد کودک ها و برگزاری دوره اموزشی مبین ویژه مدیران مدارس از جمله این برنامه ها است.

در پایان این جلسه مشکینی نایب رئیس اداره اموزش و پرورش، ضمن تقدیر و تشکر و اعلام پیگیری مستمر در اجرای این طرح ها در ماه های آینده، از اجرای دوره آموزشی مبین در کاشان به صورت ویژه خبرداد.

جلسه شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان کاشان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا