اخبارخراسان رضوی

اجلاسیه نماز شهرستان سبزوار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، اجلاسیه نماز شهرستان سبزوار با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه، مسئولین شهرستانی، مربیان پرورشی مدارس و دانش آموزان نماز یاور در روز سه شنبه ۲۳ اسفندماه برگزار شد.

در این مراسم پس از گزارش رییس آموزش و پرورش شهرستان سبزوار نسبت به برنامه های توسعه و فرهنگ نماز در مدارس توسط ائمه جماعات و پیگیری گفتمان های پرسش و پاسخ در مدارس و اجرای برنامه آموزشی طرح مبین با همکاری ستاد اقامه نماز استان یادآور شد: در برنامه ریزی سال ۱۴۰۲ این امورات با کیفیت بیشتر در نظر گرفته شده لکن نیاز به همکاری سازمان ها و خیرین می باشد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در سخنانی گفت: امروزه معلمان، ائمه جماعات به زمان شناسی در کار تعلیم و تربیت نیاز بیشتری دارند و نسل آینده نیز باید برای شناخت زبان خود راهنمایی شود.

وی ادامه داد: همچنین در برنامه های تربیتی و دینی باید طرح و برنامه های که از قبل مطالعه و حتی مباحثه شده باشد را از اصول تربیت شناسایی مخاطب و انتخاب شیوه ی بهتر بهره گرفت و اگر به این امر کمتر اهمیت داده شود امکان دارد نقش والدین و مربیان باعث فراهم ساختن زمینه و امکاناتی باشد و مخاطب نسل امروز به دلیل شکل نگرفتن ارتباط موثر به مرجعیت دیگری توجه کند. که امروزه در فضای مجازی فراهم شده است.

در پایان این نشست از دانش آموزان و مربیان و ائمه جماعات فعال در این حوزه تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا