اخبارتهران

اجلاس نماز اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهر ری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، در همایشی  که با عنوان اجلاس نماز اداره آموزش و پرورش ناحیه دو شهر ری درآستان شیخ صدوق(ره) و با حضور حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی امام جمعه، کنگر لو دبیر ستاد اقامه نماز و مسئولین اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهر ری در تاریخ دوم بهمن ماه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری درسخنانی به آثارمعنوی نماز پرداخت و براساس آیات و روایات بر اهمیت برپایی نمازجماعت در مدارس تأکید کرد.

وی گفت: اهمیت نماز از همه واجبات بالاتر است به گونه ای که اگر نماز فردی پذیرفته شود سایر اعمال او نیز پذیرفته خواهد شد اما اگر نماز باطل باشد سایر اعمالش نیز از بین خواهد رفت.

امام جمعه شهرری گفت: اگر به مردم و دانش آموزان تفهیم شود که از نماز در مشکلات و سختی ها می توان استعانت گرفت هیچ وقت نماز خواندن برای آنها سخت نخواهد شد، نماز اول وقت بسیار ارزش دارد به گونه ای که بسیاری از علما برای رسیدن به خواسته های دنیوی و اخروی نماز اول وقت را توصیه می کنند.

دراین اجلاس ایمانی مدیر  آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرری درسخنانی گفت: هدف از برگزاری تجلیل از فعالین اقامه نماز در کلیه مدارس به منظور تشویق و ترغیب دانش آموزان به امر نماز است.

وی گفت: در کلیه مدارس شهرری نمازجماعت برگزار و با استفاده از ظرفیت روحانیون و مبلغان برنامه های تربیتی خوبی برگزارمی شود.

در پایان مراسم از فعالان امرنماز در آموزش وپرورش ناحیه ۲ شهرری تجلیل شد.

اجلاس نماز اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ریاجلاس نماز اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا