اخبارخراسان شمالی

شورای آموزش و پرورش خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، حجت الاسلام احمدی فرد عصر روز پنج شنبه بیست و سوم آذرماه با حضور در جلسه شورای آموزش و پرورش ضمن تشکر از پیگیری ها و اقدامات اداره کل آموزش و پرورش در حوزه نماز، رسیدگی به وضعیت فرش نمازخانه برخی مدارس را ازاولویت ها دانست.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی لزوم پیگیری در جهت تجهیز نمازخانه مدارس را لازم و ضروری عنوان کرد و گفت: از استاندار بعنوان ریاست شورای آموزش و پرورش استان و نیز رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی درخواست می شود تا با تامین بودجه تهیه فرش سجاده ای برای مدارس مناطق محروم استان از طریق جذب اعتبارات ملی، کمک کارخانجات و مراکز تولیدی یا خیرین استان، این مسئله را مانند بخاری های غیر استاندارد در مدارس برای همیشه برطرف کنند.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت خوابگاه های مدارس شبانه روزیدر استان اشاره کرد و افزود: با توجه به نیاز خوابگاه های دانش آموزی به امام جماعت روحانی و مشاور مذهبی سازمان مدیریت استان نسبت به تامین بودجه ای برای هزینه ایاب و ذهاب ائمه جماعت در خوابگاه های اقدامات لازم را انجام دهد.

در پایان جلسه نیز استاندار خراسان شمالی ضمن تشکر از اقدامات ستاد اقامه نماز در راستای توسعه و ترویج اقامه نماز در مدارس گفت: همه باید تلاش کنیم تا زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر نماز جماعت در مدارس را مهیا کنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا