آذربایجان غربیاخبار

نشست توجیهی آموزشی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، نشست توجیهی آموزشی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های آذربایجان غربی باحضور حجت الاسلام والمسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، جنگجو، مدیرکل حوزه نظارت بر گمرکات استان، معاون حوزه نظارت بر گمرکات استان،کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان روز سه شنبه، هفتم آذرماه، در سالن جلسات صیاد شیرازی حوزه نظارت بر گمرکات استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن عرض خوش آمدگویی گفت: مستنداتی که دستگاه ها در سال ۱۴۰۱ در سامانه بارگذاری کرده بودند از لحاظ کیفی قابل قبول نبوده و برای حل این نقصان بزرگ نیازمند توجه بیشتر در این زمینه هستیم و بر همین اساس روند ارزیابی سال ۱۴۰۱ خیلی رضایت بخش نبود.

وی افزود: در این جلسه سعی داریم تا به آموزش کامل سامانه سجاده برای دبیران بپردازیم تا مشکلاتی مانند بارگذاری مستندات، نوع فایل آپلودی و … که از طرف دبیران گزارش شده بود برطرف گردد. هدف از این جلسه آگاهی بخشی در مورد نحوه بارگذاری تا زمان اعلام نتایج و زمان اعتراضات و همچنین حداقل انتظارات ستاد اقامه نماز استان از دبیران می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه گفت: ستاد اقامه نماز تمام و کمال در جهت اجرایی کردن بهتر برنامه های فرهنگی- نمازی، تامین اساتید مجرب برای آموزش کارگاه های نمازی و… در خدمت عزیزان است. تمام تلاش ما در هرچه باشکوه تر شدن نماز در ادارات می باشد و امیدواریم که در همه ادارات، اقامه نماز باشکوه و پرشوری را شاهد باشیم.

پس از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین پناهی و تقدیر از دبیران برتر دستگاه های استان در سال ۱۴۰۱، رحیم دخت ، کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان و عبدی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز به بیان انتظارات ستاد اقامه نماز از دبیران استان، آموزش سامانه سجاده و … پرداخته و به سوالات دبیران اقامه نماز دستگاه ها پاسخ دادند.

گالری تصاویر نشست توجیهی دبیران نماز دستگاه های آذربایجان غربی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا