اخبارالبرز

نشست آموزشی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با اساتید سطوح عالی طلاب خواهر

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، نشست آموزشی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با اساتید سطوح عالی طلاب خواهر حوزه علمیه در مورخ بیست و ششم خرداد ماه، در حوزه علمیه خواهران، در راستای سبک زندگی معنوی، جایگاه زن در خانواده ها و آسیب های اجتماعی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی گفت: مشاوره قبل از ازدواج، یک نوع پیشگیری برای زوجین است که باعث شناخت و بستر مناسبی برای زندگی آرام و تربیت فرزندان صالح است.

وی افزود: خانواده به عنوان مهم ترین نهاد موجود در جامعه در طول تاریخ با آسیب هایی مواجه بوده که مسئله طلاق بزرگ ترین معضل این نهاد اجتماعی محسوب می شود.

حجت الاسلام مرادی مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه سوالات برخی از اساتید پیرامون قانون جذب پاسخ داد و گفت: معنویت‌‌جویی و عرفان‌‌گروی یکی از اصیل‌ترین و پرجاذبه‌ترین کشش‌‌‌های فطری انسان است که در مظاهر متنوعی جلوه‌نمایی کرده و غایاتی را جستجو می‌‌کند.

و در پایان مرادی افزود: رزومه اساتید حوزه علمیه خواهران برای اعزام به مدارس، مساجد و ادارات به ستاد اقامه نماز استان ارسال شود و در صورت لزوم مصاحبه توسط اساتید مرکز تخصصی انجام خواهد شد.نشست آموزشی مدیرستاداقامه نماز استان البرز با اساتید سطوح عالی طلاب خواهر

نشست آموزشی مدیرستاداقامه نماز استان البرز با اساتید سطوح عالی طلاب خواهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا