اخباراصفهان

دوره سلامت معنوی در نجف آباد برگزار شد

کادر درمان و پرستاران بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) نجف آباد به روش های استرس زدائی با استعانت از نماز مورد آموزش قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، ستاد اقامه نماز شهرستان نجف آباد دوره آموزشی نماز با عنوان سلامت معنوی طی دو روز دوشنبه و سه شنبه ۶ و ۷ شهریور ماه در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) برگزار کرد.

این دوره با موضوعات زندگی عاری از حزن و اندوه و استرس، روابط سالم اجتماعی با تأثیرگذاری نماز در زندگی و بیان احکام ویژه بیماران همراه بوده است.

تدریس دوره توسط حجت الاسلام والمسلمین آرزومندی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم دوره آموزشی نماز با عنوان سلامت معنوی را برای کادر درمان و پرستاران بیمارستان برگزار شد.

هدف از برگزاری دوره، ارتقاء دانش و بینش کادر درمان در زمینه آثار، اسرار و آداب نماز در زندگی انسان امروزی بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین آرزومندی اهمیت پرداختن به نماز را از ضروریات زندگی برشمرد و اظهار داشت: استرس ها و نگرانی های بیمار و خانواده آن، تنها با امید و توکل به خداوند قابل جبران است.

استاد مرکز تخصصی نماز ادامه داد و گفت: توکل به راه های ارتباطی ای که خداوند متعال قرار داده نیازمند دارد که مهمترین آن عبادت و بهترین راه عبادت نماز است.

وی بیان داشت: اقامه امر نماز در ایجاد سازه جامعه مؤثر است و اگر کودکان از همان طفولیت با این مهم آشنا شوند و مبنای رفتارشان را بر این امر قرار دهند، در آینده جامعه ای مورد قبول داریم.

در این دوره مدرس مرکز تخصصی نماز قم به بیان احکام نماز بیماران پرداخت و آگاهی از امور بیمار در امر نماز و احکام شرعی را از وظایف کادر درمان و پرستاران دانست.

دوره آموزشی نماز سلامت معنوی نجف آباد اصفهان

دوره آموزشی نماز سلامت معنوی نجف آباد اصفهان

دوره آموزشی نماز سلامت معنوی نجف آباد اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا