خراسان شمالی

کارگاه آموزشی “مدیریت اقامه نماز در مدرسه” ویژه دانش آموزان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر امروز بیست و چهارم مردادماه و همزمان با دهه فرهنگی ترویج معارف نماز کارگاه آموزشی “مدیریت اقامه نماز در مدرسه و مسجد” ویژه مسئولین انجمن های اسلامی داش آموزان خراسان شمالی در محل کمپ پتروشیمی مرکز استان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این کارگاه آموزشی ضمن اشاره به نقش مهم مسئولین انجمن های اسلامی دانش آموزان در تشویق سایرین به نماز اظهار داشت: شما دانش آموزان و اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان نقش مهمی در تشویق سایر دانش آموزان و حتی مسئولین مدرسه به نماز را دارید و گاهی پیگیری های شما اقدامات خوبی را در جهت برگزاری باشکوه این فریضه الهی رقم می زند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه به نقش مهم نماز در زندگی فردی انسان اشاره کرد و گفت: یکی از مهم ترین برکات کار برای نماز این است که به زندگی و عمر انسان خداوند متعال برکت می دهد و این موضوع می تواند در موفقیت های پیش روی شما نقش مهمی را ایفا کند.

وی به خطاب به مسئولین انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: شما نه تنها باید خودتان در نماز جماعت در مسجد و مدرسه شرکت کنید که باید در تشویق سایر دوستان و همسالان خودتان نیز کوشا باشید که اگر اینچنین باشید مطمعنا در انجام سایر ماموریت های محوله در تشکل دانش آموزی نیز موفق خواهید بود.

احمدی فرد در پایان با اشاره به نقش یاوران نماز در مسجد و مدرسه افزود: با تشکیل حلقه های یاوران نماز در انجمن های اسلامی دانش آموزان و با تقسیم کار در این حوزه امیدواریم اتفاقات خوبی برای اقامه نماز هر چه باشکوه تر در مساجد و مدارس رقم بخورد.

کارگاه دانش آموزی نماز

کارگاه دانش آموزی نماز

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا