اخبارالبرز

همایش آثار و برکات نماز در شهرستان فردیس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، همایش《آثار و برکات نمازدر سالن همایش شهید سلیمانی پردیس حکیم فردوسی البرز، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین امن اله فرید پرچین سفلی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و با حضور پرشور ۲۰۰ نفر از دانشجو معلمان در روز پنجشنبه مورخ شانزدهم آذرماه برگزار شد.

فرید گفت: عنایت به اینکه تربیت و آموزش فرزندان ما به دست معلمان عزیز جامعه می‌باشد لازم هست ابتدا نیروهای آموزشی به لحاظ اعتقادی وعملی ساخته و توانمند بشوند.

وی افزود: در این راستا دوره‌های تخصصی نماز که در جهت توانمند سازی نیروهای آموزشی بخصوص معلمان می‌باشد میتوانند در تربیت نسل نو نمازی مؤثر باشند.

در این جلسه تخصصی باحضور رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان معظمی و رئیس دانشگاه فرهنگیان قبادی بحث و تبادل نظر شد و مصوب شد؛ که برای توانمندسازی نیروهای آموزش و پرورش ودانشجویان فرهنگیان دوره تخصصی آموزش نماز برگزار گردد که دو روز در دانشگاه فرهنگیان برگزار گردد و در هفته آینده نیز این برنامه ادامه دارد.

همایش آثار و برکات نماز در شهرستان فردیس برگزار شدهمایش آثار و برکات نماز در شهرستان فردیس برگزار شدهمایش آثار و برکات نماز در شهرستان فردیس برگزار شد همایش آثار و برکات نماز در شهرستان فردیس برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا