اخبارفارس

دوره آموزشی نماز در خانواده ویژه مدیران شهرداری شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و سوم دی ماه، براساس برنامه های مصوب آموزشی منعقد در شش ماهه دوم سال، دوره آموزشی آثار برکات نماز در خانواده ویژه مدیران شهرداری به صورت حضوری و مجازی، با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در محل سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۵ شیراز برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی در این جلسه، به آثار و برکات نماز در زندگی فردی و اجتماعی پرداخت.

وی گفت: نماز آثار و برکاتی هم در زندگی اجتماعی و هم در زندگی فردی انسان دارد. از آثار نماز میتوان به یادآوری وجود خدا اشاره کرد، امروزه مدیر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه اش توجه به خدا و ذکر خداست تا از خطرات مصون بماند.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان افزود: نماز وسیله زدوده شدن گناهان و مغفرت الهی است، نماز خودبینی و غرور را در انسان از بین می‌برد و باعث می‌شود که با تمسک به نماز، عدالت اجتماعی و حقوق دیگران را رعایت کنند. شخص مؤمن و با خدا کسی است که نماز، سرلوحه زندگی اوست. همچنین عدالت را رعایت می‌کند و حق دیگران را ضایع نمی‌کند.

حجت الاسلام سقاچی در پایان بیدار ساختن انسان و به یاد خدا بودن را از آثار فردی نماز برشمرد و خواستار توجه مدیران به اقامه نماز خاصه در شهرداری شیراز شد.

آثار برکات نماز در خانواده فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا