اخبارمرکزی

اقامه نماز عید سعید قربان در استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، اقامه نماز عید سعید قربان روز دوشنبه بیست و هشتم خرداد ماه با حضور نمازگزاران در سراسر استان مرکزی با نظم و شکوه قابل توجهی اقامه و برگزار شد.

حجت الاسلام سید علی حسینی پور، امروز در خطبه های نماز عید سعید قربان، ضمن تبریک این عید با عظمت، گفت: عید قربان عید بندگی و فرصتی برای وحدت اسلام و مسلمین است.

امام جمعه موقت اراک، با اشاره به اینکه انتخابات مهمی را در پیش رو داریم، افزود: حضور مردم در انتخابات و مشارکت در سرنوشت خود است و مردم باید با حضور حداکثری سرنوشت خوبی برای آینده خود رقم بزنند.

وی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نظامی دینی و مردم سالار است، اظهار داشت: انتخابات یکی از مصادیق بارز این مردم سالاری دینی است و در این راستا هشتم تیرماه شاهد برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهیم بود.

حجت الاسلام حسینی پور بر انتخاب فرد اصلح تاکید کرد و ادامه داد: مردم شریف ایران اسلامی باید توجه داشته باشند که انتخاب یک فرد اصلح برای ریاست‌ جمهوری بسیار مهم است و باید با حضور پرشور در انتخابات، آرای خود را به نیت تقویت ارزش‌های اسلامی در صندوق‌های رای بیندازیم.

امام جمعه موقت اراک مردم استان مرکزی همچون تمام مردم ایران اسلامی مردمی فهیم و با بصیرت هستند و با مطالعه و آگاهی هرچه بیشتر، بهترین و عالم‌ترین نامزد انتخاباتی را بر می‌گزینند، بیان کرد: ملت ایران باحضور در انتخابات، زمام امور کشور را برای ۴ سال به رئیس جمهوری دلسوز، متعهد و متخصص می سپارند.

امام جمعه موقت اراک بیان کرد: ملت ایران رئیس‌ جمهوری می‌خواهد که حال مظلومان را درک کند و برای رفاه همه مردم پا در عرصه خدمت‌رسانی بگذارد همانطور که رئیس جمهور شهیدمان شبانه روز تلاش کرد و در راه خدمت به مردم به درجه الهی شهادت رسید.

منبع :خبرگزاری شبستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا