اخبارقزوین

نماز عید قربان در قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، نماز عید سعید قربان به امامت نماینده ولی‌فقیه، آیت‌الله عابدینی در روز دوشنبه مورخ بیست و هشتم خردادماه برگزار شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: بهترین قربانی مؤمن در نزد پروردگار که از پیامبران الهی باید بیاموزیم، همان رعایت تقوای الهی است. روایات بسیاری داریم که بهترین توشه مؤمن در دنیا و آخرت، تقوای الهی است.

آیت‌الله عابدینی افزود: به هابیل و قابیل نگاه کنید که قربانی کدام‌یک از آن‌ها پذیرفته شد، خیلی‌ها هستند که قربانی می‌دهند، اما اعمال آن‌ها به خاطر دوری از قرآن و پیامبر موردقبول درگاه حق قرار نمی‌گیرد.

امام‌جمعه قزوین اظهار کرد: مهم‌ترین اتفاق حماسه طوفان الاقصی بود که بر پیکره رژیم صهیونیستی زلزله انداخت، پس‌ازآن وعده صادق محقق شد و برای نخستین مرتبه رژیم صهیونیستی تحت حملات موشکی قرار گرفت.

امام‌جمعه قزوین ادامه داد: سیطره انصار الله یمن بر دریای سرخ از دیگر اتفاقات خوب در سال گذشته است که سبب شد تا جبهه مقاومت در منطقه قدرتمند شود.

آیت‌الله عابدینی به قیام جهانی علیه نسل کسی صهیونیست‌ها اشاره کرد و گفت: از دیگر اتفاقات بسیار خوب قیام جوانان، دانشجویان و دانش آموزان جهان علیه نسل‌کشی صهیونیست‌ها است که چهره جنایات کارانه اسراییل را به همه نشان داد. نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان آمریکایی و اینکه امروز این جوانان برای مقابله با رژیم صهیونیستی در جای درست تاریخ ایستاده‌اند، درس بزرگی برای عالم بود.

نماینده ولی‌فقیه عنوان کرد: شهادت شهدای خدمت به‌ویژه شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، حضور حماسی مردم در مراسم تشییع این شهیدان بزرگوار و رأی دادگاه کانادا علیه توطئه غرب در ماجرای هواپیمای اوکراین از دیگر اتفاقات مهم و قابل‌توجهی است که باید در مورد آن‌ها تأمل کرد.

امام‌جمعه قزوین از مردم استان خواست تا با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری حماسه دیگری را خلق کنند.

نماز عید قربان در قزوین برگزار شدنماز عید قربان در قزوین برگزار شدنماز عید قربان در قزوین برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا