اخبارکرمان

نماز عید سعید فطر در مصلی امام علی(ع) کرمان اقامه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان ،صبح امروز چهارشنبه بیست و دوم فروردین ماه، مردم مؤمن و ولایت مدار کرمان پس از یک ماه روزه داری و عبادت خداوند متعال در محل مصلای امام علی (ع) این شهر حضور یافتند تا نماز باشکوه عید سعید فطر را به امامت حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی امام جمعه کرمان برگزار کنند.

در این مراسم امام جمعه کرمان با بیان اینکه مؤمنین روزه دار در ماه مبارک رمضان در سه جبهه جهاد با شیطان، مبارزه با دنیا و مبارزه با هواهای نفسانی جنگیدند گفت: ما باید تلاش کنیم تا ماه مبارک رمضان آتی، عبودیت و بندگی خداوند را حفظ کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، با اشاره به مظلومیت مردم غزه و سکوت برخی از کشورها در برابر جنایت‌های اسرائیل غاصب گفت: در دنیایی که بلندگوها گوش بشر را در دفاع از حقوق بشر پُر کرده است، این کشورها در حمایت از مردم فلسطین سکوت کرده اند و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد پیروزی جهاد اسلامی و نابودی رژیم جلاد اسرائیل باشیم.

وی همچنین با انتقاد از وضعیت برخی بی حجابی‌ها در سطح شهرها، افزود: باید از عواملی که در راه مبارزه با بی حجابی تلاش و قوانین و لوایحی را وضع کرده اند تشکر کرد.

یادآور می شود که نماز عید سعید فطر در دیگر شهرستانهای استان کرمان با شکوه خاصی برگزار شد.

برگزاری نماز عید سعید فطر در کرمان

برگزاری نماز عید سعید فطر در کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا