همدان

نماز عید سعید فطر در مصلی حضرت ابوالفضل(ع)ملایر برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان به نقل از شبستان، حجت الاسلام مهدی بیات دبیر ستاد اقامه شهرستان ملایر روز چهارشنبه ۳۰ فروردین در گفت‌وگو با خبرنگار شبستان از شهرستان ملایر گفت: طبق پیش بینی های انجام شده و ستاد استهلال از دفتر مقام معظم رهبری احتمالا شنبه عید فطر خواهد بود که نماز عید فطر همچون سنوات گذشته در شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

دبیر ستاد اقامه نماز  شهرستان ملایر از برگزاری نماز عید فطر در شهرستان ملایر در مصلی حضرت ابوالفضل(ع) این شهر خبر داد و افزود: نماز با شکوه عید فطر به امامت حجت الاسلام ارزنده امام جمعه ملایر برگزار خواهد شد. وی زمان برگزاری نماز عید را ساعت ۷ صبح روز عید عنوان کرد و افزود: در این راستا برای سهولت هماهنگی لازم انجام شده تا زمان رفت و برگشت نمازگزاران با مشکل مواجه نشوند نمازگزاران می‌توانند قبل از این ساعت در مصلی آماده باشند

وی اضافه کرد: پایگاه‌های جمع آوری زکات فطریه توسط کمیته امداد بهزیستی نیز در مصلی مستقر هستندو نسبت به جمع آوری زکات فطریه مردم مومن و خداجوی شهرستان اقدام می‌کنند. حجت الاسلام بیات با تاکید بر مردم مومن برای به همراه داشتن زیر انداز و وسایل شخصی از جمله سجاده و مهر گفت: علاوه بر این درسایر نقاط شهرستان شامل نقاط شهری و روستایی نیز برگزاری نماز عید خواهیم داشت.

 وی همچنین به برگزاری نماز عید فطر در دیگر نقاط شهرستان اشاره کرد و گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته در مساجد شهری و روستایی و همچنین در شهرهای سامن در مسجد جامع، در شهر ازندریان در مصلی، در شهر جوکار در مسجد جامع و در شهر اسلام شهر آقگل  در مسجد صاحب الزمان(عج) نیز  نماز عید فطر توسط ائمه جمعه نماز برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا