اخباراردبیل

نماز عید سعید قربان در مصلای اردبیل اقامه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، نماز عید سعید قربان به امامت آیت الله سید حسن عاملی با حضور پر شور اقشار مختلف مردم در محل مصلای امام خمینی (ره) اردبیل اقامه شد.

آیت الله عاملی، عید فطر، قربان و غدیر را سه عید بزرگ مسلمانان خواند و افزود: روز عید غدیر به این خاطر عید بزرگ است که به عنوان نماد و پرچم و ستون جامعه اسلامی محسوب می‌شود.

وی در ادامه با بیان این که شیطان‌ها ما را در محاصره نگه داشته اند، اظهار کرد: این اقدامات آنها تنها با ظهور حضرت مهدی(عج) مهار و تمام خواهد شد.

آیت الله عاملی در بخش دیگری از سخنانش با تبیین داستان حضرت ابراهیم اظهار کرد: زندگی حضرت ابراهیم یک مدرسه بزرگ و سازنده است. خداوند زندگی حضرت ابراهیم(ع) را به مناسک حج تبدیل کرد تا هر سال در مراسم حج ، آن فکرها و حرکت عظیمی که در این داستان است، تداعی شود.

وی با انتقاد از بی‌عملی و بی تحرکی مجامع جهانی و کشورهای اسلامی در قبال جنایات صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی بیان کرد: متاسفانه در مقابل جنایات چندین ماهه صهیونیست‌ها صدایی از کسی در نمی‌آید.

امام جمعه اردبیل اضافه کرد: تنها ایران اسلامی و جامعه شیعه جهان اسلام از جمله حزب الله لبنان، حوثی ها، شیعیان عراق و برخی گروه‌های دیگر به عنوان محور مقاومت در میدان مبارزه با ظالمان و جنایتکاران قرار دارند.

لازم به ذکر است محل اقامه مراسم نماز عید به علت بارندگی از شهیدگاه به مصلای اردبیل تغییر یافت.

نماز عید سعید قربان در اردبیل

 

نماز عید سعید قربان در اردبیل

نماز عید سعید قربان در اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا