اخبارکهگیلویه و بویراحمد

دوره آموزشی دبیران پایه هشتم پسران در شهرستان بویر احمد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، همزمان با ولادت حضرت زهرا(ص) دوره‌ آموزشی دبیران پایه هشتم پسران روز چهار شنبه سیزدهم آذر ماه با حضور اساتید مر کز تخصصی قم و معاونین و مربیان پرورشی مدارس غیره دولتی وهیأت امنایی  در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

استاد مرکز تخصصی نماز گفت: ایجاد انس با نماز و اهتمام به نماز اول وقت در بین نوجوانان تازه مکلف می بایست در  برنامه آموزشی مدارس به طور جدی مطرح و دنبال شود.

وی افزود: دبیران به ویژه دبیران پایه اول متوسطه دوم می‌توانند با فراگیری مهارت‌های مربوطه دانش آموزان را در ورود به این مرحله مهم از زندگی یاری کنند.

استاد مرکز تخصصی یادآور شد: از اینرو از طریق  این دوره آموزش ، توانمندسازی و مهارت افزایی دبیران پایه هشتم می‌کوشیم تا توجه ویژه و وقت گذاری لازم در پرداختن مناسب و شایسته به این تکلیف شرعی در مدارس فراهم گردد.

از اهداف این دوره را می توان آشنایی با نقش و وظیفه معلمان در تربیت دینی دانش آموزان، آمادگی بیشتر علمی و عملی دبیران در مهیا نمودن دانش آموزان در ورود به مرحله تکلیف،الگو سازی جشن عبادت در مدارس، تحلیل ، پردازش تعمیم الگوهای موفق جشن تکلیف و عبادت در مدارس و ارتقا دانش و مهارت معاونین و مربیان پرورشیو دبیران در پاسخگویی به شبهات و پرسش‌های دانش آموزان نام برد.

دوره آموزشی دبیران پایه هشتم در شهرستان بویر احمد

دوره آموزشی دبیران پایه هشتم در شهرستان بویر احمد

دوره آموزشی دبیران پایه هشتم در شهرستان بویر احمد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا