خراسان جنوبی

اجلاس های نماز دانش آموزی در شهرستانهای خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ۲۲ آذر ماه، رئیس اداره قرآن و عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان با حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان در محل ستاد دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین کمیلی ضمن خیر مقدم از فعالیت ها و برنامه های اجرای شده توسط اداره کل آموزش و پرورش استان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در مدارس و جذب جوانان و نوجوانان به نماز و مسجد تشکر کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز بر اجرای دوره های آموزشی نماز ویژه مدیران و معلمان و همچنین ائمه جماعات مدارس تاکید و خاطر نشان کرد: پیگیر اعزام اساتید مرکز تخصصی قم و مشهد به استان هستیم تا این دوره ها به نحو احسن در استان برگزار شود.

در ادامه رهبردار گفت: اداره کل آموزش و پرورش  استان آمادگی  خود را برای اجرای دوره های آموزشی ویژه فرهنگیان استان اعلام می دارد و با  تمام توان و از همه ظرفیت برای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در مدارس استفاده می کنیم.

رئیس اداره قرآن و عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: اجلاس استانی نماز در تمامی شهرستانهای استان با عنوان نماز ، مدرسه ،مسجد و منزل با حضور مسئولین شهرستانی ، دانش آموزان و اولیاء تا پایان بهمن ماه برگزار خواهد شد

رهبردار افزود: در اجلاسهای نماز دانش آموزی در تمامی شهرستانها از فعالین نماز اعم از دانش آموزان، فرهنگیان و همچنین ائمه جماعات موفق در مدارس تجلیل به عمل خواهد آمد.

اجلاس های نماز دانش آموزی در شهرستانهای خراسان جنوبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا