اخباراصفهان

اجلاس نماز دانش آموزی شهر پیربکران برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: اقامه نماز از اموری است که شما را در طریق سعادت و پیشرفت یاری می کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اجلاس نماز دانش آموزی شهر پیربکران از توابع شهرستان فلاورجان استان اصفهان روز شنبه بیست و هشتم بهمن ماه در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شد.

اجلاس نماز دانش آموزی با حضور حجت الاسلام والمسلیمن ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جمعی از مسئولین شهر پیربکران و دانش آموزان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان داشت: اقامه نماز توسط شما دانش آموزان یکی از اموری است که شما را در طریق سعادت و پیشرفت یاری می کند.

وی ادامه داد و گفت: شیطان از الان در شما سرمایه گذاری می کند و شما را از انجام واجبات الهی بالاخص اقامه نماز باز می دارد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بر اقامه نماز تأکید کرد و گفت: عدم اقامه نماز موجب می شود که گناه در چشم ما عملی ساده به نظر برسد و به جای برقراری ارتباط با خدا، با گناه ارتباط برقرار کنیم و این همان خواسته شیطان است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تصریح کرد: امام زمان عج الله در روایتی می فرمایند اقامه نماز موجب می شود پشت شیطان به خاک مالیده شود لذا شما در روز با اقامه نماز چندین مرتبه با شیطان مبارزه کرده و پشت او را به خاک مالیده اید.

اجلاس نماز دانش آموزی شهر پیربکران اصفهان

اجلاس نماز دانش آموزی شهر پیربکران اصفهان

اجلاس نماز دانش آموزی شهر پیربکران اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا