آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز شرکت تولید برق تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز شرکت تولید برق تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، سید موسوی مدیر کل شرکت تولید برق تبریز و سایر اعضای شورا، روز دوشنبه چهارم تیر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به آیه ۴۳ سوره بقره، گفت: وقتی ما در آیات قرآن و مخصوصا سوره حمد تأمل می کنیم، متوجه می شویم که خداوند متعال دوست دارد عبادت و نماز به صورت جمعی باشد ولذا می فرماید: “وَأَقِیمُوا الصَّلَاهَ وَآتُوا الزَّکَاهَ وَارْکَعُوا مَعَ الرَّاکِعِینَ” و نماز را بپا دارید، و زکات را بپردازید، و همراه رکوع کنندگان رکوع کنید.

وی در ادامه ضمن تبریک عید غدیر، افزود: محبت خالی به حضرت علی (ع) انسان را در معرکه نجات نمی دهد باید خود را شبیه آن بزرگوار کنیم، حضرت امیرالمومنین در جنگ صفین به آسمان نگاه می‌کرد، شخصی علت آن را پرسید و حضرت فرمود: نگاه میکنم ببینم وقت نماز شده است یا نه؟ ما هر چقدر به نمازمان اهمیت بدهیم بهمان میزان خود را شبیه حضرت امیر المومنین (ع) در عبادت کردیم.

موسوی با استقبال از برنامه های ستاد اقامه نماز، گفت: مجموعه ما برای توسعه و ترویج نماز آماده اجرای تفاهم نامه و برنامه های مشترک می باشد، که امام جماعت فعال هم در این مجموعه ها نقش مؤثری دارد.

شورای اقامه نماز تولید برق تبریز شورای اقامه نماز تولید برق تبریز شورای اقامه نماز تولید برق تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا