اخبارایلام

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان در روز دوشنبه هفتم اسفندماه دیدار کرد.

فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در ابتدای این دیدار حضور مدیر و کارکنان در نماز جماعت را در پیشبرد اهداف سازمانی و ایجاد همدلی در ادارات مؤثر دانست و گفت: اقامه نماز جماعت در ادارات ما علاوه بر وظیفه دینی و انجام واجب دینی، یک فرصت برای معاشرت بیشتر کارکنان و ایجاد یک جو صمیمی در سازمان می‌شود. این امر در دراز مدت در بهبود عملکرد سازمان نیز تأثیر خود را نشان می‌دهد.

وی افزود: این امر در شرکت توزیع برق استان به وضوح دیده شده و حضور مدیر و کارکنان در نماز جماعت بسیار پررنگ و چشمگیر است.

 ولی اله ناصری مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام در این دیدار گفت: تبیین و اهمیت این واجب الهی و ترویج نماز در بین پرسنل خاطر نشان بسیار مهم است و باعث ایجاد انگیزه درونی و استمرار جهت گیری صحیح در سایر اعمال خواهد شد.

وی با تشکر صمیمانه از زحمات حجت الاسلام والمسلمین محمود فیلی امام جماعت حوزه ستادی صنعت برق استان که در امر اقامه نماز و سایر برنامه ها و فعالیت های دینی که با همکاران و در محل نماز خانه انجام میگیرد تصریح کرد: حضور روحانیون در ادارات دولتی نقش موثری در برپایی مناسک اسلامی در بدنه دولت دارد.

 ناصری در پایان به برنامه‌ های دینی و‌ فرهنگی در طول سال اشاره کرد و گفت: شرکت توزیع برق استان در طول سال ۱۴۰۲ برنامه‌های مختلفی از جمله تجهیز کامل و بازسازی چهار نمازخانه در امورها، برگزاری مراسم جشن تکلیف فرزند همکار،  به کار گیری امام جماعت (حجت الاسلام والمسلمین یونس گلی) برای توزیع برق شهرستان ایلام، برگزاری هفدهمین دوره مسابقات قرآن و نماز ویژه فرزندان همکار وزارت نیرو در مرحله استانی به میزبانی شرکت توزیع، برگزاری مستمر جلسات فرهنگی و دینی و تجلیل از فعالان حوزه قرآن و نماز را در دستورکار خود داشته است.

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا