اخبارمرکزی

جلسه شورای اقامه نماز شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز شرکت توزیع نیروی برق استان روز یکشنبه بیست و ششم فروردین ماه با حضور محمود محمودی مدیر عامل شرکت، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ، حجت الاسلام احمد اناری کارشناس برنامه ریزی نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان و اعضاء شورا در محل دفتر مدیر عامل برگزار شد.

در این جلسه محمودی ضمن خیرمقدم به حاضرین، به ارائه گزارشی از روند اجرای برنامه های فرهنگی به ویژه برنامه های مرتبط به نماز در سال ۱۴۰۲ پرداخت و گفت: ان شاالله امسال برنامه های سال ۱۴۰۳ را با برنامه ریزی بیشتر و همکاری ستاد اقامه نماز استان انجام خواهیم داد.

وی در ادامه گفت: این شرکت آمادگی خود را برای اجرای برنامه های فرهنگی از جمله جلسات و نشست های نمازشناسی، مسابقات نقاشی و جشن تکلیف، ویژه کارکنان و خانواده آنها را با همکاری ستاد اقامه نماز استان اعلام می دارد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام رودبارانی ضمن تبریک ایام و تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت توزیع نیروی برق برای اجرای برنامه های فرهنگی نمازی، مطالبی را در خصوص اهمیت اقامه نماز جماعت در ادارات بیان کرد و گفت: برای اقامه نماز جماعت در دستگاه های اجرایی، ابتدا باید نمازخانه را به بهترین نحو ممکن تجهیز کنیم تا کارکنان میل و رغبت بیشتری برای شرکت در اقامه نماز جماعت داشته باشند.

وی افزود: تاکیدات بسیار زیادی بر روی اقامه نماز جماعت صورت گرفته است و بسیاری از مسئولان نیز به این امر واقف هستند، ولی متاسفانه در برخی از ادارات شاهد کم توجهی و یا عدم توجه کارکنان به امر نماز هستیم و بهترین راهکار برای تشویق کارکنان به نماز حضور مدیران و معاونین در نماز جماعت اول وقت است.

سپس حجت الاسلام اناری مطالبی را در خصوص اجرای  برنامه های ابلاغ شده در سال ۱۴۰۳ بیان کرد و گفت: برای اینکه برنامه ها در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در دستگاه های اجرایی موفقیت آمیز باشد نیازمند شناسایی ظرفیت ها و برنامه ریزی براساس نیازمندی ها برای سه گروه هدف مثل: کارکنان، خانواده آنها و خدمات بگیران دستگاه در سه حوزه تمهیدی مدیریتی، فرهنگی آموزشی و تبلیغی  و ترویجی می باشد.

وی افزود: تحقق این امر نیازمند ابلاغ برنامه های سال ۱۴۰۳ به واحدهای تابعه و همچنین نظارت مستمر و منظم بر تحقق اهداف و اجرای فعالیتها می باشد.

رودبارانی ادامه داد: این نظارت ها باید به صورت فصلی انجام و در پایان میزان تحقق برنامه ها در واحدهای تابعه ارزیابی و بازخوردها نیز انجام شود و برای ثبت نقاط قوت و برطرف کردن نواقص احتمالی به واحدهای تابعه ارسال و تمامی مستندات در سامانه سجاده بارگذاری شود تا حقی از دستگاه های اجرایی استان ضایع نشود.

جلسه شورای اقامه نماز شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا