اخباراصفهان

دوره آموزشی نماز طرح نیک و معلمان سوم ابتدائی در شهرستان لنجان

استاد مرکز تخصصی نماز: بهترین روش برای جذب دانش آموزان به نماز، روش های علمی و کاربردی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دوره آموزشی نماز ویژه معلمان سوم ابتدائی دختران و دوره آموزشی نماز طرح نیک ویژه مدیران و مربیان مهد کودک با تدریس حجت الاسلام والمسلمین علی نقی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم روز پنجشنبه بیست و هفتم مهر ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش زرین شهر مرکز شهرستان لنجان برگزار شد.

این دوره آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین آقایی امام جمعه زرین شهر، حجت الاسلام والمسلمین بابائی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان لنجان و برخی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

استاد مرکز تخصصی نماز به تدریس آداب و اسرار نماز پرداخت و بیان کرد: برای نماز در روایات و توجه به برخی از آیات قرآن اسراری نحفته وجود دارد که با اقامه این امر الهی این اسرار به مرور زمان برای انسان آشکار و در زندگی روز مره شخص تأثیر خود را می گذارد.

حجت الاسلام والمسلمین علی نقی بیان داشت: برای جذب فرزندان و دانش آموزان به نماز شیوه های مختلفی وجود دارد که انسان با به کار گیری این شیوه ها می تواند آخرت خود را ساخته و جزء مروجین امر نماز باشد.

وی در دوره آموزشی نماز ویژه معلمان ابتدائی و طرح نیک به روش های عملی و کاربردی اشاره کرد و گفت: بهترین روش برای جذب دانش آموزان به نماز، روش های علمی و کاربردی است که در آن دانش آموز علاوه بر به کارگیری و درگیری ذهن خود، عملی نیز کار می کند و این عمل باعث می شود تاثیر بیشتری در دانش آموزان بگذارد.

لازم به ذکر است این دوره در دو جلسه برگزار می شود که جلسه دوم این دوره در روز پنجشنبه چهارم آبان ماه برگزار خواهد شد.

دوره آموزشی معلمان ابتدائی لنجان اصفهان

دوره آموزشی معلمان ابتدائی لنجان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا